санаторий Куяльник курорт Одесса

Отзывы о Санатории им Пирогова Куяльник, Одесса, ул. Лиманская, 170

санаторий Куяльник курорт Одесса

Рейтинг санатория
Куяльник

по 7 отзывам
4.64
  • "Оценка номера"4.29
  • "Качество лечения"4.86
  • "Качество питания"4.71
  • "Близость к пляжу"4.29
  • "Персонал"4.86
  • "Цена-Качество"4.86

Тетяна
19.11.20

 

  Лікування у Куяльнику мені порадив мій сімейний лікар. Санаторіїв у місті є багато, але довго вивчаючи інформацію в інеті зупинилась саме на санаторії ім.Пирогова, і не дарма. Чистий, теплий номер, дуже смачні страви у їдальні та медичний персонал, який хоче, щоб ви додому поїхали здорові. Хочу усім їм подякувати за таке гарне ставлення та за чудове лікування. Почуваю себе дуже добре, а от же лікування допомоголо. Це куточок, де можливо приємно поєднати відпочинок та оздоровлення. Проведений час заряжає позитивом та дає можливість згадувати мить довго з приємністю та вдячністю. Кваліфікована турбота медперсоналу дає надію на здійснення бажання - бути здоровим! Дякую, дякую, дякую!!!


 

4.67

Мирослава
19.11.20

 

  Відпочивала у санаториріі з 04 березня по 14 березня 2019 року вперше. Після тяжкої дороги в душному вагоні прямо на пероні вокзалу всіх відпочиваючих хто забажав трансфер зустрічав водiй, який за хвилину доставив нас до рецепціїї. Адміністратори швидко, без зайвої метушні, всіх оформили, все розповіли. Сподобалось усе: кваліфіковане лікування, чемне обслуговування на процедурах, доброзичливе ставлення медичного персоналу до гостей санаторію, смачна збалансована їжа. Дякую Олександру , який мене вислухав и допомiг забронювати номер В цій місцевості чисте повітря, неземні краєвиди, вперше в своєму житті я бачила, як після дощу над ліманом народжуються хмари, Як вранці підіймається туман, як декілька разів на день змінююється погода, як сонце в зеніті не пече нещадно, а лагідно гріє. На процедурах черг майже немає, персонал ввічливий і кваліфікований професійно здійснює процедури. Вдячна покоївкам за чистоту та затишок. Особливо вдячна лікарю ЛФК Прокопчук А.П. , масажисту Тетянi. Мрію знову приїхати до Одеси.


 

4.67

Олена
19.11.20

 

  Відпочивала і лікувалась з 28 травня по 10 червня 2019 року. Навіть не очікувала такого привітного і турботливого ставлення до проживання і лікування від персоналу самого санаторію, де проживала весь цей час. Чудові, привітні люди, прекрасні спеціалісти, багато різноманітних лікувальних процедур. Особлива подяка Оксані за чистоту в номерах, обслуговування під час сніданків і вечерь.Також дякую дiвчавтам з вiддiлу бронювання +38(048) 728-80-20,+38( 050) 703-70-73. Всі спеціалісти санаторію висококваліфіковані, знають і видно, що люблять свою справу. Масажистка Тетяна взагалі віртуоз, її руки допомагають забути про негаразди з хребтом і спиною. До всіх цих позитивів ще й чудова приморська природа! Одеса - це душа України і люди, які живуть там такі і є - привітні, чемні. Дуже дякую за прекрасно проведений час, позитивні зміни в здоров\'ї! Нехай Господь Бог благословить цей благодатний край і людей, які там живуть ! Всім буду радити Ваш санаторій ! Я впевпена, що він найкращий в Україні !


 

5

Владимир
18.11.20

 

  Супер-место! После процедур в санатории чувствую себя на 10 лет моложе. Вкратце опишу свою проблему: боль в спине совсем не давала покоя, даже ночью приходилось просыпаться от непрекращающейся боли в пояснице. Испробовал огромное количество мазей, был у нескольких лучших массажистов Киева и области. Эффекта – ноль! Информацию о санатории имени «Пирогова» Куяльник узнал от друзей, которые отдыхали там в феврале и бронировали номер со скидкой по телефону +380487288020. Понял, что со спиной дела совсем плохи, взял больничный и поехал туда. И не ошибся! Несколько процедур практически поставили меня на ноги. Боль в спине пропала вовсе, появился аппетит, улучшилось общее состояние организма! Причем улучшения чувствуются моментально! В апреле отправляю туда своих родителей и рекомендую оздоровление в санатории


  все понравилось, рекомендую

5

Марія
18.11.20

 

  В даний час відпочиваю в санаторії (18 листопада 2020 рік).Все добре.Процедур куча, тільки встигай проходити.Все грамотно розподілено,не дивлячись, що відпочиваючих дуже-дуже багато. В кімнатах тепло. Харчування смачне та збалансоване.Територія - супер, один мінус гуляти холодно зараз.Персонал 90% привітний, ну без цього не буває іноді і грублять, особливо , коли ти перший день і надоїдаєш без кінця своїми питаннями. Рекомендую, всім, у кого хвора спина, їдьте не пожалкуєте, лікувальна база дуже сильна.


  Хотілось скоріше дізнатися які процедури мені назначать.

4

Анна
18.11.20

 

  Три года подряд мы с женой ездим лечиться в этот санаторий .Очень благодарны всему медицинскому персоналу за их нелегкую работу в лечении пациентов. Особенно хотим отметить большое спасибо за высокий профессионализм врача невролога и реабилитолога, не помню их фамилии, но это действительно врачи от БОГА.Отличный санаторий, лучший в Украине. Молодцы обслуживающий персонал, Огромное вам спасибо, респект руководителям! Пусть у вас все будет хорошо!


  нет недочетов

4.67

Олена
01.07.20

 

  У березні 2017 року було завмерла вагітність, причини були невідомі події. Моя гінеколог порадила поїхати нам з чоловіком в санаторій в Одесі курорт Куяльник на грязелікування. Вибір припав на цей санаторій ім. Пирогова. У червні приїхали і почалося наш відпочинок-лікування. Ми були вражені з чоловіком. Персонал неймовірно добрий, чуйний, професіонали своєї справи. Гінеколог неймовірна жінка! Уважна, все дохідливо розповіла, дала необхідні рекомендації. Медсестри і санітарки - розумниці! Дуже старанні. У мене була програма по гінекології, чоловік вирішив взяти загальну. Лікар, коли дізнався причину, по якій приїхали сюди, дав багато рекомендацій для чоловіка, не дивлячись на те, що програма була на опорно-рухову систему. Що ж у нас в результаті вийшло: зараз у нас двоє чудових малюків! У серпні 2018 року в нас народилося двоє здорових сина, яких я носила дуже легко і народила на 38 тижні з хорошим вагою. Хочу додати, що Після приїзду з санаторію ні я, ні чоловік не здавали ніяких аналізів, не пили ніякі вітаміни і сталося, то що сталося. І все це тільки завдяки лікарям, медсестрам і санітарам санаторію! Дякую вам всім велике! Ви не тільки лікували фізично, а й морально. Ваш настрій і впевненість, що по приїзду ми станемо батьками, зарядив нас позитивним настроєм. П.с. харчування мені і чоловікові сподобалося. Абсолютно не шведський стіл, але треба розуміти, що в санаторій їдуть за оздоровленням, а не на ожиріння. Вбирання робили щодня, все акуратно. Дуже затишний номер. в номері були холодильник, чайник, телевізор, був телефон чи ні не пам'ятаю. Адміністратори доброзичливі, дуже швидко вирішували проблеми, хоча у нас не було жодної.


 

4.5

Добавьте свой отзыв:

Поставьте Ваши оценки:

Оценка номера:
1 2 3 4 5
Качество лечения:
1 2 3 4 5
Качество питания:
1 2 3 4 5
Близость к пляжу:
1 2 3 4 5
Персонал:
1 2 3 4 5
Цена-Качество:
1 2 3 4 5
Код проверки

Эконом однокомнатный 2-местный<br>(санузел, душ, TV)<br>путевка на 1 человека
Эконом
однокомнатный 2-местный
(санузел, душ, TV)
путевка на

1200грн. Бронировать
Стандарт однокомнатный 2-местный<br>(санузел, душ, TV, холодильник)<br>путевка на 1 человека
Стандарт
однокомнатный 2-местный
(санузел, душ, TV, холодильник)
путевка

1405грн. Бронировать
Стандарт Улучшенный однокомнатный 2-местный<br>(санузел, душ, TV, холодильник, кондиционер)<br>путевка на 1 человека
Стандарт Улучшенный
однокомнатный 2-местный
(санузел, душ, TV, холодильник,

1425грн. Бронировать